Při nákupu na internetu nás můžete podpořit

Dobrá společnost se přidala do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete přes internet – od  svetrů, ubytování, přes knihy, nábytek, nádobí či zájezdy – můžete nám pomoci. Vás to nebude stát ani korunu navíc a nás podpoříte, protože určité procento z ceny nákupu bude posláno Dobré společnosti. Do projektu nejsou zapojeny samozřejmě úplně všechny internetové obchody, ale namátkou jmenujme alespoň ty největší: Alibaba.com, Baťa.cz, Booking.com, Bonprix.cz, CK Alexandria, Deichmann, Invia.cz, Mall. Cz, Pepa.cz, Tchibo – CZ, Tescoma.cz, Zoot.cz a mnohé, mnohé další.

Když budete nakupovat na internetu a budete chtít přispět na Dobrou společnost, bude Vás to stát zhruba minutu času. Uděláte to takto:

  1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz.
  2. Vyberete e-shop, na kterém chcete nakoupit, a náš spolek, Dobrou společnost, kterému chcete přispět.
  3. Kliknete na: Zahájit nákup a budete přesměrováni přímo na e-shop, na kterém nakoupíte tak, jak jste zvyklí. To je celé. Nakupovat se dá anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat.

Peníze využijeme na pořádání našich kulturních akcí. V současné době pořizujeme vybavení nutné k promítání a pořádání přednášek a peníze využijeme i na honoráře pro naše hosty do diskusí.

Budeme moc rádi, když na nás budete při svých nákupech myslet. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům, každá koruna nás potěší.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Tomáš Dostálek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.